Objednání : +420 603 994 995 / PO-SO: 8:00 - 21:00

Masáže

Druhy masáží které nabízíme:

KLASICKÉ MASÁŽE

Klasická masáž je ideální na uvolnění zatuhlé šíje, krku, bolestech pod lopatkou, migrény, regeneraci nohou a rukou po sportovním a pracovním výkonu. Mechanický účinek masáže podporuje návrat odkysličené krve zpět k srdci, napomáhá k rozpohybování lymfatického systému a prokrvení kůže.Reflexní účinky masáže se projeví změnou prokrvení a zlepšení činnosti i hluboko uložených tkání a orgánů. Drážděním nervových zakončení dochází ke vzniku biologicky aktivních látek, které plní důležité funkce zejména v nervovém systému.

REFLEXNÍ MASÁŽE

Reflexní masáže plosek nohou a nártu vychází ze skutečnosti, že na chodidle se zobrazuje celé tělo a to jak klouby, tak i vnitřní orgány. Tato masáž, zvláště je-li prováděna pravidelně je prevencí většiny problémů.

AROMAMASÁŽE

Základem jsou kvalitní rostlinné oleje a oleje éterické. Použité minimálně tři druhy, čímž namíchaný koktejl šitý přímo na míru Vám a danému problému. Paleta vůní obsahuje třicet druhů čistě přírodních olejů bez chemických látek, či konzervantů. Teorie se odvíjí z přírody. Důraz je kladen na relaxaci těla a duše, samozřejmostí je relaxační hudba a lehké přítmí. Je to v současnosti nejoblíbenější a nejžádanější druh masáže.

ANTICELULITIDOVÁ MASÁŽ

Velmi účinná masáž v boji proti celulitidě a únavě nohou, formování postavy a zlepšení kvality pokožky. Celulitida se projevuje především u žen a to díky odlišnému uspořádání podkožního vaziva než je u mužů (ale i u nich se vyskytuje, především v oblasti břicha a hýždí).

MEDOVÁ MASÁŽ

Jedná se o velice účinnou detoxikační a kosmetickou metodu, po které bude Vaše tělo příjemně pročištěné a pokožka sametově hedvábná a medově voňavá. Skutečné pohlazení pro tělo i duši. Masáž využívá výborných účinků medu a kompresních masérských hmatů. Dochází tak k odstraňování starých usazenin a toxinů z hloubky tělesných tkání.

HAVAJSKÁ MASÁŽ

Havajská masáž vychází z jemných a plynulých technik z havajských ostrovů. Masáž se provádí plynulými rytmickými pohyby pomocí prstů, dlaní a předloktí. Při masážích se používá masážní olej. Účinky na organismus: stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, hluboce relaxuje, odstraňuje svalovou bolest, únavu a napětí, uvolňuje kloubní spojení a napomáhá detoxikaci organismu.

MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY

Je příjemně relaxační i hravá - když masérka obkládá tělo teplými kamínky, vkládá je do dlaní, na chodidla i mezi prsty u nohou, masíruje a chrastí jimi. Výjimečnost této masáže spočívá v přikládání horkých lávových kamenů na tělo, ruční speciální masáži esenciálním aromatickým olejem a následném masírování kameny. Lávové kameny zahřáté na 50 – 60°C se přikládají na energetická centra těla, která prohřejí, uvolní a rozproudí energii v energetických drahách (meridiánech). Nakumulované teplo, společně s energetickou vibrací lávových kamenů, rozpouští bloky na energetických drahách a dochází k vyrovnání a harmonizaci energie v těle. Následná masáž horkými hladkými lávovými kameny rozproudí krevní oběh a lymfatický systém. Prohřeje a uvolní svaly a zrychlí látkovou výměnu. Poté nastane silná detoxikace organizmu.

Kontraindikace masáže

Kontraindikace je okolnost nebo stav klienta vylučující masírovaní. Na masáž by mel člověk přijít, pokud se cítí zdrav a v pořádku. Před masáži doporučuji nejist, tlak na zadá neděla žaludku nejlépe. Pokud se cítíte nachlazeni, raději nechoďte, masáž by vám mohla nemoc rozjet, ne vyléčit. Po masáži musíte hodně pit. Vypláchnout uvolněné toxické látky a přejit tak nežádoucím bolestem hlavy. Musíte být v teple a klidu. Nedělat nic fyzicky náročného. Zákaz masírovaní: • Infekční onemocněni • Zánětlivé svaly • Bolesti zubu • Onkologické stavy – po vyléčeni 1-5 let nemasírovat, pouze s lékařským souhlasem • Po velké fyzické zátěži, na kterou klienti není běžné zvykly – masáž až druhy den • Intoxikace alkoholem nebo drogami • Menstruace Zákaz pouze celotělové masáže (vetší zátěž na organizmus): • Diabetici • Epileptici • Lidé s problémem s tlakem • Lidé s problémem se srdcem • Silni astmatici Kontraindikace k medové masáži: • Infekční onemocněni • Onkologické onemocněni • Lidé po mrtvici • Zvýšený nitrolebeční tlak • Krvácivé stavy v tele (vředy, léky proti srážlivosti krve…) • Lidé s ochlupením (nebylo by to příjemné) Těhotné ženy – první tři měsíce na masáži nesmí, potom ano ale kvůli bříšku je možná hlavně masáž v sede. Antibiotika – Na masáž můžete přijít nejdříve týden po dobraní léčiv. Drive masáž nedoporučujeme Po operaci – Pouze se svolením vašeho ošetřujícího lékaře. Místa na tele, které se nemasírují: Existuje určitá místa na tele, která se nemasírují, jedna se tedy o tzv. kontraindikace místní. Některá místa se nemasírují obecně ani u zdravých jedinců, jiná souvisí s lokálním onemocněním (popáleniny, otoky, křečovými žilami, mateřskými znamínky či bradavicemi). Obecně se nemasíruji extrémně citlivá místa na tele, jako jsou podkolenní jamky, podaří či přední strana krku. Rovněž se během masáži nemasíruji genitálii, prsa ani bradavky.