Objednání : +420 603 994 995 / PO-SO: 8:00 - 21:00

MANIKÚRA / PEDIKÚRA

Jmenuji se Yuliia Melnyk nehtovému designu se věnuji s přestávkami již 10 let. Jelikož gelové nehty nosím sama již 18 let za tu dobu jsem vyzkoušela již nesčetně nehtových designérek a druhů materiálů.

Nejvíce spokojená jsem s americkou značkou GGA, kde jsem absolvovala několik školení. Pokud jste spíše pro přírodní nehty nemohu vynechat americkou značku CND, která proslula hlavně Shellacem, ale také skvělými týdenními laky na nehty Vinylux.

Vzhledem k tomu, že tato profese se neustále vyvíjí i já stále sleduji nové trendy a navštěvuji další školení a vzdělávám se.


Námi poskytované služby:

Manikůra:

Základní manikúra včetně lakování lakem CND Vinylux

Manikúra je komplexní péče o vaše ruce a je vhodná pro všechny klienty, kteří chtějí mít přirozené, upravené a hezké nehty. Pečujte o své ruce s námi a zpomalte tak projevy stárnutí, které bývají právě na rukách dobře viditelné a odhalí náš věk. Doporučujeme návštěvy v rozmezí 1 až 2 týdny. Konečně je zde lak, který zaručí, že vás vaše nehty nezradí! Běžné laky časem zmatní a odlupují se, zatímco Vinylux přirozeně zaschne do vysokého lesku a odolnost je zesílena díky absorpci denního světla. Od tvůrců CND Shellac - jediného a jedinečného UV laku.

Služba trvá cca 50 min.

Wellness manikúra

Manikúra je komplexní péče o vaše ruce a je vhodná pro všechny klienty, kteří chtějí mít přirozené, upravené a hezké nehty. Pečujte o své ruce s námi a zpomalte tak projevy stárnutí, které bývají právě na rukách dobře viditelné a odhalí náš věk. Doporučujeme návštěvy v rozmezí 1 až 2 týdny.

Služba trvá cca 80 min.

Permanentní lak /Shellac/

Správná volba pro ty zákaznice, které preferují naprosto šetrnou úpravu přírodního nehtu bez poškození (neobsahuje tolueny, formaldehydy ani ftaláty), a zároveň nemají dostatek času a trpělivosti na pravidelnou domácí péči SHELLAC - je unikátní lak s vysokým leskem a dlouhodobou trvanlivostí až 4 týdny. Je pro ty z Vás, které chtějí mít své přírodní nehty rychle upravené, ihned tvrdé a dlouho perfektní. Pouze s originální CND UV lampou, která je pro SHELLAC navržena, je klientkám možno zaručit opravdu prvotřídní službu v očekávané kvalitě.

Služba trvá 30 minut.

Expresní manikúra /pánská/

Rychlá manikúra vhodná hlavně pro muže.

Služba trvá 30 minut.

Parafínový zábal

Teplý parafínový zábal kombinuje zdravotní i estetické účinky. Vaše ruce budou viditelně mladší, hebké a hydratované. Zábalem se prohřejí ztuhlé klouby, uvolní se svaly, posílí se nehty a pokožka se celkově zregeneruje.

Služba trvá 20 minut.

Aroma masáž rukou

Dopřejte si uvolňující aroma masáž prstů a rukou, která vyživuje ruce a uvolňuje napětí v celém těle.

Služba trvá 20 minut.

Pedikůra:

Základní pedikúra včetně lakování

Koupel nohou, ošetření nehtů a nehtové kůžičky, odstranění ztvrdlé kůže, otlaků a mozolů z chodidel, hydratační krém, lakování, závěrečná masáž nohou

Služba trvá 20 minut.

Wellness pedikúra

Je vhodná pro ženy i muže. Jedná se o komplexní ošetření, které v sobě zarnuje několik procedur. Nabízí úžasnou relaxaci a zároveň dokonalou péči o Vaše nohy, které po jejím skončení zůstanou krásné, hebké a osvěžené.

OŠETŘENÍ ZAHRNUJE

Kompletní pedikúra
Kompletní ošetření nohou, které zahrnuje lázeň, peeling, úpravu ztvrdlé kůže chodidel a dokonalou úpravu nehtů.

Peelingová masáž
Po lázni nohou následuje peelingová masáž. Jedná se o peeling chodidel spojený s masáží. Po jeho aplikaci budou Vaše nohy sametově hebké.

Zábal chodidel
Naneseme Vám na chodidla speciální zábal dle Vašeho výběru – buď chladivý a osvěžující, nebo relaxační a regenerační. Poté nohy zabalíme do fólie a do ručníku, přikryjeme Vás dekou a necháme Vás 10 minut odpočívat.

Relaxační masáž nohou
Nakonec Vám příjemnými relaxačními tahy namasírujeme chodidla a lýtka.

Depilace cukrovou pastou

Cukrová pasta

V našem salonu pracujeme exkluzivně se zcela přírodní cukrovou pastou, která je známá pro uklidňující a protizánětlivý účinek. Cukrová pasta tak značně snižuje podráždění kůže a to jak při samotné depilaci, tak i po ní.


Brazilská depilace

Je depilací intimních míst, která se stala životním stylem pro mnoho žen i mužů. U Brazilských depilací je u nás doporučována forma teplé depilace, která u těchto partií zaručí větší pohodlí a komfort klienta, pro časově nenáročnou depilaci bez bolesti.


Příprava na depilaci

Je potřebné, aby nebyly použity žádné tělové krémy ani oleje, po kterých by cukrová pasta nepřilnula k pokožce. Dále je potřeba již den před a v den depilace např. nepoužívat peelingy, nevystavovat se sluníčku, což by mohlo vést k integraci pokožky.


Teplá forma depilace

U této technologie je cukrová pasta aplikována pomocí špachtle při teplotě cca 40°C. Tato metoda vylučuje používání proužků nebo retouch (opětovné nalepování), protože věříme v osobitost křivky každého těla. Depilace tohoto druhu je doporučována u jemných chloupků zejména u žen a nebo místa s jemnější pokožkou, kde pozice umístnění folikulů je více souběžná s křivkou pokožky jako je tomu u intimních míst a podobně.


Studená forma depilace

Cukrová pasta je aplikována rukou při teplotě cca 30°C a vyžaduje značnou zručnost terapeuta. Depilace tohoto druhu je doporučována na pevnější chloupky a je obzvláště oblíbená u mužů, ale také u žen s pevnějšími chloupky pro partie jako jsou například nohy.​ U studené depilace je cukrová pasta odborně vpravována mezi chloupky a následně odstraňována technikou nazývanou flipping, která připomíná převracení. Tato forma depilace dokáže odstraňovat i kratší a pevné chloupky.


Dočištění

U depilací klademe velký důraz, aby vaše pokožka zůstala bez jediného chloupku. Ojediněle se u některých typů chloupků může stát, že dojde k jejich zatrhnutí v průběhu dorůstání a ty pak v den depilace nemusí být ještě zcela na povrchu a nebo dosahovat požadovanou délku.


Délka chloupků

Doporučovaná délka chloupků před depilací je nejméně 4-6 mm a liší se dle partie těla. Pokud se klient původně holil, je potřeba dodržet odstup mezi posledním holením a první depilací 10-14 dnů.


Ekologie

Průzkum v našich centrech prokázal, že 98% všech prostředků a přípravků je plně ekologických a recyklovatelných.


Po depilaci

24 hodin po depilace nepoužívejte tělové krémy, oleje a sprchujte se pouze vlažnou vodou, nenavštěvujte bazény a sauny a posilovny, kde by jste se mohli zapotit.